• Telif Hakkı

  Telif Hakkı

  Telif
  Yayıncı


  DENGE HAVALİMANI EKİPMANLARI SAN. VE TİC. A.Ş.

  Metal İş San. Sitesi 10. Blok No:1 İkitelli OSB. 34306 Başakşehir - İstanbul / TÜRKİYE
  Tel : +90 (212) 549 88 66 Pbx Fax : +90 (212) 549 18 62
  denge@denge.aero

  Vergi Dairesi : İkitelli
  Vergi No. : 291 084 3919

  Yönetim Kurulu Başkanı :  A.Kadir Denge

  Dizayn | Programlama

  Ajans Katre

  Metal İş San. Sitesi 10. Blok No:35 İkitelli OSB. 34306 Başakşehir - İstanbul / TÜRKİYE
  Tel : +90 (212) 671 72 27 Fax : +90 (212) 671 72 27
  info@ajanskatre.com

  www.ajanskatre.com
   

  Kullanım koşulları
  DENGE, web sitesini ziyaret ettiğiniz için size teşekkür eder. Aşağıdaki noktalar DENGE web sitesinin kullanım koşullarını belirlemektedir.

  Yasal uyarı
  DENGE bu web sitesinde verilen bilginin tamlığı ve güncelliği anlamında sorumlu değildir. Tüm çabalarımıza karşın, web sitesinde verdiğimiz yazılı bilgiler, görseller, finansal bilgiler ve üçüncü taraf linkleri doğruluğunu ve/veya güncelliğini yitirmiş olabilirler. Benzer şeklide web sitesindeki olası hatalar veya eksikliklerden dolayı da Şirketimiz sorumlu tutulamaz.

  Web sitemizde, yayınlanan bilgiler ışığında alacağınız her türlü kararın sorumluluğu tarafınıza aittir. DENGE, bu web sitesindeki bilgiye erişiminiz, kullanımınız veya yorumlamanız neticesinde uğrayabileceğiniz olası zararlardan sorumlu değildir. Her halükarda, DENGE, bu web sitesini ziyaretiniz esnasında tespit edeceğiniz hata ve eksikleri, denge@denge.aero  e-posta adresine bildirmenizi rica eder.

  Bu web sitesinin telif hakkı
  Bu web sitesinin tasarımı, içeriği, görselleri ve indirilebilir (taşınabilir doküman formatındaki-PDF) belgelerin telif hakkı
  DENGE’ye aittir. Tüm hakları saklıdır. Web sitemizi ziyaretiniz boyunca geçerli tüm telif yasalarına uygun davranmak ile mükellefsiniz. Web sitesinin her türlü kullanımı kesinlikle yasak olup web sitemize link verilmesi yazılı ön iznimize tabidir. Ancak, telif hakları ve diğer mülkiyet belirten duyuruları olduğu gibi bırakmanız koşuluyla, kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarınız için bu siteden kendinize malzeme indirebilir veya yazıcı çıkışını alabilirsiniz.

  DENGE, web sitemize erişiminize imkân tanıyan ve/veya sitemizdeki linkler üzerinden eriştiğiniz üçüncü taraf sitelerinin ve onların linklerinin içeriğinden dolayı sorumlu değildir.

  Bu web sitemizin farklı bölümlerinde, bilgi içeriğini genel anlamda yararlı bulduğumuz veya içeriği açısından web sitemiz ile paralelliği olduğunu düşündüğümüz üçüncü taraf web sitelerine link vermiş bulunuyoruz. Bu linklerin varlığı, link verdiğimiz web sitelerinin içeriğinin tarafımızca kontrol edildiğini veya onaylandığı anlamını taşımaz. Keza bazı durumlarda bu linkler ziyaretçilerimizi,
  DENGE web sitesinde yayınlanan bilgi ve görüşlere aykırı bilgi ve görüşlerin yer aldığı web sitelerine de ulaştırabilirler.

  Geçerli hukuk
  Yukarıda tarif edilen genel çerçeve dahilinde, bu web sitesini ziyaretiniz, kullanımınız ve malzeme indirmeleriniz Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. Bu kullanım sonucunda oluşacak her türlü uyuşmazlıklarda hallerinde Türkiye Cumhuriyeti mahkemeleri yetkilidir.