• Hakk覺m覺zda

  DENGE, Türkiye`de 35 y覺l覺 ak覺n tecrübesi ile lider olmu Havaliman覺 ekipmanlar覺, dier ad覺yla, Yer Hizmet Ekipmanlar覺 üreticisidir. 1982`den beri, sektöründe öncü ve pazarda sayg覺n bir yer edinerek marka olmu olan DENGE, imalat覺n覺 yapt覺覺 Havaalan覺 Yer Hizmet Ekipmanlar覺n覺, Türkiye ve dünyada 60 tan fazla ülkeye pazarlamaktad覺r. Referanslar覺m覺z覺 web sitemizin ilgili sayfas覺ndan görebilirsiniz.

  DENGE, ürünlerini 3 ana kategoride gruplar. Bunlar,

  • Yer Hizmet Ekipmanlar覺.
  • Yolcu Bagaj Transfer Sistemleri.
  • Kargo Transfer Sistemleridir.

  襤mal ettii bu ürünlerin yan覺 s覺ra, DENGE, sayg覺n baz覺 markalar覺n Türkiye temsilciini de yapmaktad覺r.

  Asya ve Avrupa k覺talar覺n覺n birleme noktas覺 olan 襤stanbul`da, Atatürk havaliman覺na 10 dakika uzakl覺kta Organize Sanayi Bölgesinde yer alan DENGE, tedarikçilerine olan yak覺nl覺覺 ve esnek kapasitesi ile müteri taleplerini kar覺lamak için kolayca kapasitesini artt覺rabilmekte ve maliyetleri minimize ederek sabit fiyat sunabilmek için de gerektiinde kapasitesini seri bir ekilde azaltabilmektedir. DENGE, 襤stanbul’da, her biri 3.300, 2.300 ve 1.400 m2 olan 3 üretim biriminde yakla覺k 7.000 m2 kapal覺 alanda üretim yapmaktad覺r.

  Ayr覺ca, sanayinin dier bir merkezi olan Sakarya ilinde sahip olduu 18 dönüm arazi üzerine 2000 m2 kapal覺 saha fabrikas覺n覺 2007 y覺l覺nda iletmeye alm覺 olup, 2014 y覺l覺nda da kapal覺 alan覺n覺 3600 m2 ye yükselterek ek kapasite yaratm覺t覺r.

  DENGE, ISO 9001:2008 kalite yönetim sertifikas覺na sahip olup, ürünlerinin tamam覺 CE belgelidir. Ayr覺ca, 3D ortamlarda tasarlad覺覺 ve imal ettii ürün, komponent ve parçalara, faydal覺 model ve patent tescillerini yaparak, dünya pazar覺nda oluan taklitçi rekabeti adil bir seviyede tutmaktad覺r. Ek olarak, deien pazar koullar覺na adapte olmak için, 30. y覺l覺nda ürün gruplar覺na çevreci olan elektrikli ekipmanlar覺 da katarak, sektörde öncü ve geliimci kimlii devam ettirmektedir.

  DENGE Makina vizyonu, sanayinin profesyonelleri için global olarak tercih edilen Yer Hizmet Ekipmanlar覺 üreticisi olmakt覺r. Misyonu, vizyonunu desteklemek ve ona ulamak için gereken tüm deerleri firmaya katarak optimum noktada bir tedarikçi olmakt覺r.

  DENGE Makina Yönetim Kurulu, mevcut kuak ve gelecek kuaklar için ürünlerinin ve servislerinin sürekli geliimi için tüm proseslerin iyiletirilmesi için sonsuz bir enerji ile çal覺maktad覺r. Evrensel deerlere sahip ç覺karak yürütülen proseslere bal覺l覺覺m覺z sürekli olarak devam edecektir.