• Hakkımızda

  DENGE, Türkiye`de 35 yılı aşkın tecrübesi ile lider olmuş Havalimanı ekipmanları, diğer adıyla, Yer Hizmet Ekipmanları üreticisidir. 1982`den beri, sektöründe öncü ve pazarda saygın bir yer edinerek marka olmuş olan DENGE, imalatını yaptığı Havaalanı Yer Hizmet Ekipmanlarını, Türkiye ve dünyada 60 tan fazla ülkeye pazarlamaktadır. Referanslarımızı web sitemizin ilgili sayfasından görebilirsiniz.

  DENGE, ürünlerini 3 ana kategoride gruplar. Bunlar,

  • Yer Hizmet Ekipmanları.
  • Yolcu Bagaj Transfer Sistemleri.
  • Kargo Transfer Sistemleridir.

  İmal ettiği bu ürünlerin yanı sıra, DENGE, saygın bazı markaların Türkiye temsilciğini de yapmaktadır.

  Asya ve Avrupa kıtalarının birleşme noktası olan İstanbul`da, Atatürk havalimanına 10 dakika uzaklıkta Organize Sanayi Bölgesinde yer alan DENGE, tedarikçilerine olan yakınlığı ve esnek kapasitesi ile müşteri taleplerini karşılamak için kolayca kapasitesini arttırabilmekte ve maliyetleri minimize ederek sabit fiyat sunabilmek için de gerektiğinde kapasitesini seri bir şekilde azaltabilmektedir. DENGE, İstanbul’da, her biri 3.300, 2.300 ve 1.400 m2 olan 3 üretim biriminde yaklaşık 7.000 m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır.

  Ayrıca, sanayinin diğer bir merkezi olan Sakarya ilinde sahip olduğu 18 dönüm arazi üzerine 2000 m2 kapalı saha fabrikasını 2007 yılında işletmeye almış olup, 2014 yılında da kapalı alanını 3600 m2 ye yükselterek ek kapasite yaratmıştır.

  DENGE, ISO 9001:2008 kalite yönetim sertifikasına sahip olup, ürünlerinin tamamı CE belgelidir. Ayrıca, 3D ortamlarda tasarladığı ve imal ettiği ürün, komponent ve parçalara, faydalı model ve patent tescillerini yaparak, dünya pazarında oluşan taklitçi rekabeti adil bir seviyede tutmaktadır. Ek olarak, değişen pazar koşullarına adapte olmak için, 30. yılında ürün gruplarına çevreci olan elektrikli ekipmanları da katarak, sektörde öncü ve gelişimci kimliği devam ettirmektedir.

  DENGE Makina vizyonu, sanayinin profesyonelleri için global olarak tercih edilen Yer Hizmet Ekipmanları üreticisi olmaktır. Misyonu, vizyonunu desteklemek ve ona ulaşmak için gereken tüm değerleri firmaya katarak optimum noktada bir tedarikçi olmaktır.

  DENGE Makina Yönetim Kurulu, mevcut kuşak ve gelecek kuşaklar için ürünlerinin ve servislerinin sürekli gelişimi için tüm proseslerin iyileştirilmesi için sonsuz bir enerji ile çalışmaktadır. Evrensel değerlere sahip çıkarak yürütülen proseslere bağlılığımız sürekli olarak devam edecektir.